3D Sanal Tur

Haziran 18, 2022
Değerli Hizmet
Bu Hizmet Alondan tarafından verilmektedir.
Hızlı Teklif İste

Hızlı Teklif İste

Hizmet Hakkında;

Hazır mekanlar için 3D Lazertur, fiziki olarak hazır olmayan proje aşamasındaki mekanlar için 3D İnteraktif tur ile mekanlarınızın adım adım gezilebilmesini sağlıyoruz.

3D Lazer Tur Nedir?

Mekanınızın adım adım içinde yürür gibi gezilmesini sağlayan en gelişmiş sanal tur teknolojisidir. Turun içine eklenebilen bilgilendirme kutucuklarının içine açıklama, web sayfası linki, fotoğraf, video yerleştirilebilmektedir. Bu sayede Mülk satışlarında M2 bilgileri, showromlarda ürün bilgileri, e-ticarette satın alma linkleri eklenebilmektedir.

5651 kanunu, internet üzerinden gerçekleştirilen tüm yayınların düzenlenmesi ve sağlanan yayınlar yolu ile işlenebilecek olan suçlar ile mücadele edilebilmesi için özel olarak oluşturulmuştur. Kanun, kullanıcılara işletmeleri üzerinden internet hizmeti sunan firmalara belirli sorumluluklar yüklemektedir.
Kişilere toplu internet erişim ve kullanım olanağı sağlayanlar için suç sayılabilecek içeriklere erişmek ya da farklı işlemler ile suç işleyebilecek kişilere karşı tedbir almak amacı ile kanun IP dağıtım loglarının internet sağlayıcısı tarafından kayıt edilmesini yükümlü kılmaktadır.

Loglama Nasıl Yapılır ve Süresi Ne Kadardır?

Sunulan yasaya göre altı aydan az ve iki yıldan fazla olmamak üzere yönetmelik ile belirlenecek süre kadar loglama kayıtlarının tutulması zorunluluğu bulunmaktadır. 5651 loglaması zorunludur ve iç ağa bağlanan cihazların IP adres bilgilerini, kullanıma başlama ve bitiş tarihini, saatini, cihazların MAC adreslerini kayıt altına almaktadır. Bu kayıtların elektronik ortamda saklanması ve oluşan log dosyalarının zaman damgası ile birlikte imzalanması gerekmektedir. 

Hizmet Veren Şirket

Sektöre 10 yıl önce ¨Kurumsal İnternet Hizmetleri¨ ve ¨Dijital Pazarlama Hizmetleri¨ olarak başladığı bu zaman yolculuğuna, teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte alanında uzman kişiler ile büyümeyi ve kaliteli hizmet vermeyi benimseyerek, ihtiyaç duyulan bilgi teknolojileri konularında hizmet vermektedir.