Firmanızın güncel ve gelecekte ihtiyaç duyacağı Tüm Dijital Hizmetlere tek sorumlu üzerinden, iş teslim garantisi ile hizmet verme modelidir.

İşleyiş Hakkında

Her biri alanında yetkin şirketlerden hizmet teklifleri almak için kayıt olmanız gerekmektedir. Şirket bilgileriniz dahil olmak üzere tüm hizmetler otomatik faturalandırılır. Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.

Başarılı şekilde kayıt olduktan sonra paneliniz üzerinden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz Alondan ekiplerince incelenir, yetkin firmalardan 24 saat içerisinde teklif alınır ve panelinize yansır. Tercih ettiğiniz veya aklınıza takılan soruları yetkin hizmet veren firmalara danışabilirsiniz.

Alondan & İş Ortağı anlaşması sonrası tarafınıza iş planı iletiyoruz. Karşılıklı mütabakat sonrası önemli bilgiler ve materyaller Müşteri tarafından Alondan‘a iletilmektedir. Alondan belirtilen iş teslimi tarihinde aldığınız hizmeti tamamlamak ile sorumludur.

Nasıl İletişim Kurabilirim?

Yetkin Dijital Marka Danışmanı Alondan bünyesinde & İş Ortaklarımız ile ortak çalışmaları yönetmektedir. Şirket olarak ihtiyaçlarınız ile ilgilenir, birebir görüşme sağlayabilirsiniz.

Telefon desteği yanı sıra acil teklif isteklerinizin desteğini Panel – Ticket üzerinden hızlıca alabilirsiniz.

Alondan’a +90 850 307 5746 nolu numara üzerinden hafta içi 09:00 – 17:00 arasında erişebilirsiniz.