380 TL


Sipariş verebilmek için kayıt olmalısınız.

Ben, Sosyal İmleme 420 Adet Dofollow- 15 Adet Pr9 + 9 Adet Pr8 Backlink Verebilirim

-
0 Olumlu Görüş
7 Gün
Teslim Tarihi
0
Aktif Sipariş
Ürün Hakkında

Sosyal İmleme Çalışması Faydaları
İmleme siteleri Google gibi arama motorlarının önem verdiği sitelerdir. Sosyal imleme sitelerinin asıl amacı beğenilen konuların kendi içinde paylaşılmasını sağlamaktır. Yani, kullanıcıların beğendiği paylaşımları bu sitelere ekleyip diğer internet kullanıcılarına sunmasından ibarettir. Siz de bu yöntemle sitenize backlink kazandırabilirsiniz. Ayrıca sosyal imleme index hızınızın artmasında önemli bir etkendir. Bununla beraber Google sıralaması, Alexa, hit açısından önemli ve kaliteli bir çalışmadır. Özellikle sitenizde yeni açtığınız konularınız, zayıf kalan alt sayfalarınız, videolarınız, Facebook sayfanız, açtığınız paravan bloglarınız için imleme yaptırabilirsiniz. Bu konuda size en önemli tavsiyemiz. Sosyal İmleme

ADIM 1 

İlk önce 420+ DoFollow Backlink - 400 Sosyal İmleme + 15 PR9+9 PR8 Backlinklerini elle, manuel, tek tek farklı IP'ler ve bilgisayarlar ile backlinklerinizi oluşturuyoruz. Mutfağımız da özenle oluşturduğumuz backlinkleriniz kıvama gelene kadar sürekli inceliyoruz.

ADIM 2 

400 adet sosyal imleme ile sitenize arama motoru örümceklerini Panda 4.0 ve Google Penguen kurallarına göre hazırlıyoruz ve belirli aralıklarla bu örümcekler sitenizi ve sosyal imeleme sitelerini ziyaret ederek eşleşme gerçekleştiriyor ve sitenizin değerli olmasını sağlıyor. Size sonunda rapor sunuyoruz. Tahmini iş teslimatı 6-7 İş günüdür.

İSTENEN
Google sıralamasında ilk 500 içerisinde olmanız gerekiyor. 1 Adet Anahtar Kelimeniz

Öne Çıkan Özellikler:
 Yüksek PR'li Backlinkler (PR9- PR2)
 %100 Manual
 %100 Onay Oranı
 %100 Dofollow Link
 %100 Google Penguin Panda Uyumlu
 %100 Arama Motoru Dostu