150 TL


Sipariş verebilmek için kayıt olmalısınız.

Ben, Size Özel, Herşey Dahil, Sınırsız Düzeltme Hakkıyla, Nefis Whiteboard Animasyon Hazırlarım.

-
0 Olumlu Görüş
3 Gün
Teslim Tarihi
0
Aktif Sipariş
Ürün Hakkında

Merhabalar!..

"Günümüzde insanların, yüzde 87 oranında izleyerek öğrenmeyi ve araştırmayı tercih ettiğini biliyor musunuz?.."

Size 30 saniyesi 150, 60 saniyesi 250, 90 saniyesi 300, 150 saniyesi 350 liraya Beyaz Tahta Animasyon hizmeti verebilirim. Üstelik herşey dahil ve sınırsız revize ile!..

Beyaz Tahta ( whiteboard) animasyon son günlerde sık tercih edilen, dikkat çekici ve ekonomik bir animasyondur. Ben bu hizmeti size sanat eğitimi almış bir estetik algı ve profesyonel bir senarist olarak, uzman bir grafik tasarımcıdan görsel anlamda danışmanlık alarak sunuyorum. 

Tüm hizmetlerimde ücretsiz ve sınırsız revize/düzeltme hakkı sunuyorum. Yani metin, sizi memnun edecek hale gelinceye kadar, ücretsiz olarak düzeltiliyor... 

Seslendirmenizi Başkent İletişim Akademisi'nden aldığım Diksiyon ve Temel Oyunculuk ışığında öğrendiğim tekniklerle yapıyorum. Gerekirse sizin yerinize, profesyonel seslendirmecilerden destek alarak, memnuniyetinizi garanti altına alıyorum.

Üstelik seslendirme, fon müzik ve senaryo dahil.  

Ayrı ayrı yapıldığında masraflı olan müzik, seslendirme, senaryo ve animasyon hazırlanması sizin için, tek bir pakette ve ücrette kolaylık sağlanarak hazırlandı!..

Dilerseniz İngilizce, dilerseniz Türkçe olarak animasyonunuzu hazır bilin.

Hemen, şimdi iletişime geçebilirsiniz...

Önemli Not: Lütfen mesaj atmadan/ iletişime geçmeden sipariş vermeyin ki, herhangi bir mağduriyet yaşanmasın. Mesaj yazdığınızda çevrimiçi değilsem bile, kısa sürede dönüş yaparım.


Beyaz Tahta animasyon ile aşağıdaki çalışmaları sizin için hazırlayabilirim:

*Kurumunuzun prestijini yansıtacak kurumsal veya eğlenceli veya açıklayıcı bir çalışma

*Değer verdiğiniz kişiye kıymetli olanın parası değil, içeriği ve içtenliği olduğunu anlatacak bir armağan

*Sayfanızı, hizmetinizi, kendinizi tanıtacak bir animasyon

*Yahut siz nasıl arzu ederseniz, ona göre... 

Ücretlendirmelerim siparişinizin kıstasına göre değişiklik göstermektedir. 

Verdiğim tüm hizmetlerde ücretsiz ve sınırsız revize hakkınız saklıdır. Sizin memnuniyetiniz, birinci önceliğimdir. 

*Arzu ettiğiniz formatta ve piksel kalitesinde teslim edilir.

Özel/ efektli seslendirmeler, ses efekti, ve benzeri arzularınız ekstraya girmektedir. "Ekstra" kelimesi gözünüzü korkutmasın... Ekonomik ve kaliteli bir hizmet anlayışım esastır.

Nasıl Çalışıyoruz

1) Siparişinizi verdikten sonra karşılıklı olarak istişare etmeye başlıyoruz (bu genelde sipariş öncesi ücretlendirmede şekilleniyor zaten).

2) Bana arzu ettiğiniz seslendirme, animasyon ve fon müzik tarzını söylüyorsunuz.  Yaratmak istediğiniz etkiyi açıklıyorsunuz. Size 3 senelik reklamcılık tecrübemle danışmanlık yapıyorum; son kararı elbette siz veriyorsunuz. Size sipariş teslim tarihini söylüyorum.

3) Hazırlama sırasında Grafik Tasarım uzmanından görseller ve renk seçimleriyle alakalı danışmanlık alıyorum. İçerik olaraksa ihtisas alanım olan senaristlik devreye giriyor. 

4) Sipariş hazırlanırken herhangi bir soru işareti olduğunda karşılıklı  soruyoruz. 

5) Senaryoyu  yazıp size yolluyorum. İçinize sinmeyen bir kısım mı var?... Hiç sorun değil!  Ücretsiz ve sınırsız revizeyle, kısa sürede beğeneceğiniz hale getiriyorum. Senaryoyu onaylattıktan sonra, animasyonu hazırlama başlıyorum. Ne kadar hızlı inceleyip onay verirseniz, o kadar hızlı çalışma imkanım olur.

6) " Seslendirmeli, animasyonlu ve fon müzikli " Beyaz Tahta Animasyon siparişinizi  hazırlayıp size teslim ediyorum. İçinize sinmeyen bir kısım mı var?... Hiç sorun değil! En kısa sürede, hiçbir ücret almadan revize ediyor, düzeltiyorum.

Siz sadece sipariş ve direktif verin, gerisini bana bırakın... 

Bunların dışında danışmak istediğiniz herhangi bir konu olursa lütfen çekinmeden iletişime geçin. Tek seslendirme ve senaryo hazırlama hizmetim de mevcuttur.

Saygılarımla

İlker ÇOLAKOĞLU

Metin Yazarı/ Senarist/ Sosyal Medya Uzmanı

En İyi YeteneğiVIDEO & ANIMASYON
Onay DurumuTelefon Onaylı
Son GörülmeAktif
Freelancer Puanı (100)
seolayzermavici adlı satıcının diğer işleri