1200 TL


Sipariş verebilmek için kayıt olmalısınız.

Ben, Animasyon içerikli video tanıtım reklam filmleri hazırlayabilirim.

-
0 Olumlu Görüş
10 Gün
Teslim Tarihi
0
Aktif Sipariş
Ürün Hakkında
Tanıtım videolarınızı, reklam videolarınızı ve tüm 2D animasyonlarınızı senaryo doğrultusunda hazırlayıp size teslim ediyorum. İşlerimi stok görsel veya şablon kullanmadan üretiyorum, bu nedenle sahip olacağınız animasyon farklı ve özgün olacaktır. Tüm görseller modern tasarım anlayışına uygun ve en profesyonel şekilde üretilir ve tüm animasyonlar akıcı ve göze hoş gelen şekilde hazırlanır.

Tüm bu süreçte kullanılacak özgün karakter ve mekan tasarımları, storyboard, animasyonlar ve ses tasarımı fiyata dahildir. Seslendirme ve metin yazımı fiyata dahil değildir.

Süreç nasıl işliyor?

-Elinizdeki senaryo veya metin üzerinden fikir alış verişinde bulunarak senaryoyu kesinleştiriyoruz.

-Gerekli görüldüğü taktirde storyboard hazırlayıp size sunuyorum ve onay alıyorum.

-Karakter tasarımlarını yapıp sizden onay alıyorum.

-Animasyonda eğer seslendirme olacaksa, ses dosyasını sizden teslim alıyorum. Bu aşamada animasyonda kullanmamı istediğiniz bir müzik dosyası da varsa teslim alıp filminize ekliyorum veya telif sorunu yaşamayacağınız bir müzik kullanıyorum.

-Animasyonu tamamlayıp ses tasarımını da yaptıktan sonra filmi kullanım alanlarınıza göre uygun formatlarda render alıp size teslim ediyorum.

Süreç içerisinde revizyon haklarınız vardır fakat senaryonun değişmesi gibi ciddi revizyonlar için ek ücret söz konusudur.

Daha fazlasi YouTube'da

Daha fazlası için! Ekstralara bak.

SIPARIS VER!

* FIYATA IŞ ÜCRETI DAHILDIR.

En İyi YeteneğiVIDEO & ANIMASYON
Onay DurumuTelefon Onaylı
Son GörülmeAktif
Freelancer Puanı (100)
hakantigli adlı satıcının diğer işleri