150 TL


Sipariş verebilmek için kayıt olmalısınız.

Ben, Sizin için internet sitenizi yapabilirim.

-
0 Olumlu Görüş
3 Gün
Teslim Tarihi
0
Aktif Sipariş
Ürün Hakkında
Merhaba, 1 Senedir Wordpress üzerinde çeşitli internet sitesi düzenleme/kurma/seo konusunda işler yaptım.Şimdi ise tam fonksyonel bir paket hazırladım.Hiçbir bilgim yok sitem olsun istiyorsanız bu paket tam size göre.Haa tabi internet siteleri hakkında bilgi sahibi olanlarda bu paketi alabilir :).
Aklınıza takılanları mesaj atarak veya Soru-Cevap(bu sayfanın en altında) Kısmına bakarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Altyapı olarak WORDPRESS kullanılmaktadır(Kullanıcının isteğine göre değişebilir).Dolayısıyla ADMİN PANELİ'ne sahip olacaksınız.

Paket içeriği : 

 • Hosting (isteğe bağlı)
 • Site Kurulumu
 • Site Tasarımı / Ayarları
 • Seo Düzenlemesi
 • Logo Tasarımı
 • Mobil Site Tasarımı

 • Domain (Alan Adı ) size aittir. [ https://tr.godaddy.com ] dan indirimden yararlanarak 2,20 TL ye Domain Satın Alabilirsiniz.


  Hosting-Sponsor(
   2GB Alan, 100GB Trafik PHP ve MySQL desteği )
  Hosting ve Web kurulumlarında bu zamana kadar hiçbir sıkıntı yaşanmadı.Aşağıdan referanslara  veya yorumlara bakabilirsiniz.


  Yaptığım işlerden bazı Referanslar : 

  http://inonuodyoloji.com/
  http://konusmaveodyoloji.com/

  SİTENİZ TAMAMEN TÜRKÇELEŞTİRİLMİŞ VE WORDPRESS İN RAHATSIZ EDİCİ EKLENTİLERİNDEN ARINDIRILMIŞ ŞEKİLDE SİZE TESLİM EDİLECEKTİR...

  Soru(S)-Cevap(C)
  S: Wordpress nedir ? 
  C:WordPress, dünyada en çok kullanılan web sistemlerinden biridir, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. 
  -
  S:Sitemin Arayüzü nasıl olacak nasıl belirleyeceğim ?
  C:Bana mesajda istediğiniz siteyi anlatacaksınız bende size binlerce şablon arasından size uygun olanlarını göstereceğim beğendiğiniz ile istediğiniz düzenlemeleri yapıp yola koyulacağız :) 
  -
  S: Sitem Mobil/Tablet/PC uyumlu olacak mı ? 
  C: Evet siteniz Mobil/Tablet/Pc için uyumlu olacak.
  -
  S:Admin Panelim olacak mı ? Türkçe Mi ? 
  C:Evet Admin Paneli olacak.Türkçe.(Panelden sitenizin herşeyini kolaylıkla değiştirebilir,yeni makale,yeni galeri vb oluşturabilirsiniz. )
  -
  S:Sitem ne zaman hazır olur ? 
  C:Sitenizin teslim edilme süresi size bağlıdır.Site için gerekli tüm bilgiler(yazı,resim vb) eksiksiz verildiğinde en kısa sürede teslim edilir.
  -
  S:Fiyat'ta artış olur mu ?
  C:Fiyat yetenekte yazdığı gibi 150 TL dir.Ekstra seçilen opsiyonlara göre artış görülebilir.(Site kurulduktan sonra veya kurulum esnasında fiyat artış kesinlikle olmaz.Kaç TL ödeme yaptıysanız fiyat o dur.)
  -