400 TL


Sipariş verebilmek için kayıt olmalısınız.

Ben, Sizin için Son Dönemlerin En Çok Aranan ve En Çok Kazandıran Çiftlik Sitesini Kurabilirim (Özel Tasarım Para Çiftliği + Çılgın Tavuklar) ÖZEL İNDİRİM!

-
0 Olumlu Görüş
3 Gün
Teslim Tarihi
0
Aktif Sipariş
Ürün Hakkında

<<< SİTE DAHA ÖNCE HİÇ SATILMAMIŞTIR - TASARIM VE İŞLEYİŞ TAMAMEN BAŞTAN KODLANMIŞTIR - ALONDAN.COM A ÖZEL FİYATILA SINIRLI SAYIDA SATIŞ YAPILACAKTIR >>>! KULLANICILARINIZ OYUN OYNARKEN HEM ONLAR HEMDE SİZ KAZANACAKSINIZ !

Teknik Özellikler:
1: Mullti Üyelik Engeli IP Başına 1 Hesap
2: Detaylı Log Sistemi ile Hile yapan kullanıcıları tespit Edebilme
3: Admin Paneli Üzerinden Kullanıcı Bakiyesi Ve Bilgilerini Değiştirebilme.4:TAMAMEN MOBİL UYUMLU

Ek Olarak :
1: E-PİN Satışı için E-PİN Bölümü 
2: İstatistik Sayfası . En Çok Yumurta Ve Süt Üreten Kişiler.- En Çok Tlsi Olan Kişiler-En çok Hayvanı Olan kişiler 
3: Admin Paneli .Bütün Üyeler Görünür Halde.
4. Yazı-Tura Bölümü.
5. Paylaş Kazan Bölümü . Sitenin Reklamını Yapanların Ödüllendirilmesi Onay Verilirse görevden 30-50 kredi arası kredi alıyorlar
6. Çekiliş bölümü . Admin Paneli Üzerinden çekiliş Ücreti belirlenmesi durumunda üyeler o kredi karşılığı katılabiliyorlar.
7. Üye Banlama özelliği . Hileli Kullanıcıları Banlayabilirsiniz.
8. Admin Paneli özellikleri . Referans Kazançları gibi oranları admin belirleyebilir.

Referans: http://oynarkenkazan.com/


SİTE HAKKINDA

Bu aralar gündeme oturan çiftlik sitelerinden biri de neden siz olmayasınız. Script PHP ile kodlanmıştır. Sitenin tüm ayarlarını Admin-Panelinden Sitenin bütün ayarlarını yapabilirsiniz. Google Material Design altyapısı kullanılan tema responsive yapıdadır. Google Page Speed testinden 100 üzerinden 100 tam puan almıştır.Tema da referans ile kayıt olma özelliği vardır. Referans bağlantısı ile getirilen her üyenin sattığı yumurta ve sütlerin bir kısmı üyeyi getiren üyenin referans kazançlarına aktarılır. Bu özellik sistemde varsayılan olarak %5 olarak belirlenmiştir. İsteğe göre bu oran arttırılabilir yada düşürülebilir.Kullanıcı üye olduktan sonra pazar yerinden hayvanlarını alır ve bu hayvanların ürettikleri yumurta ve sütü pazar yerinde satar. Her hayvanın kendine özgü saatlik üretimi vardır. Admin-Panelinden Hayvan ekleme ve silme özelliği ile yöneticinin kod bilme ve karmaşık işlemleri yapması kolaylaşmıştır.Hayvanların Ürettiği yumurta ve sütün bir kısmı oyun için kredisine bir kısmı da tl'ye dönüşmektedir. Bu oranları yönetici Admin-Panelinden istediği gibi değiştirebilir. Kredi al kısmı ile oyuna yatırım yapan üyeler oyun içi kredisi alabilir ve hayvan sayıları ve kazançlarında daha hızlı gelişebilir. Bu kredi paketleri Admin-Panelinden eklenebilir yada kaldırılabilir.Oyunda Para çekebilmek için Ticaret Puanı gerekmektedir. Ticaret Puanı olmadan üyeler para çekme talebinde bulunamaz. Bunun için sistemde TİCARET kısmı vardır. Burada üyeler ticaret puanı alabilir yada satabilir.Bu işlemdeki ücretler Admin-Panelinden yöneticinin isteğine göre düzenlenebilir. Stok Ayarları yapılabilir.EĞER SİZDE İNTERNET TEN PARA KAZANMAK İSTİYORSANIZ TAM ARADIĞINIZ YERDESİNİZ


NOT: TEMA ÖZEL OLARAK KODLANMIŞ OLUP BENZERİ YOKTUR 

Domain (Alan Adı ) size aittir. [ https://tr.godaddy.com ] dan indirimden yararlanarak 2,20 TL ye Domain Satın Alabilirsiniz.
Paket içeriği : 

Hosting (isteğe bağlı)Site KurulumuSite Tasarımı / AyarlarıHosting-Sponsor( 2GB Alan, 100GB Trafik PHP ve MySQL desteği )

Hosting ve Web kurulumlarında bu zamana kadar hiçbir sıkıntı yaşanmadı.Aşağıdan referanslara  veya yorumlara bakabilirsiniz.